• SOČ

          • Úspechy

          • Úspechy SOČ v školskom roku 2020/2021

             
            Soňa Revajová
            s prácou na tému
            Turistické informačné centrum na Dedinkách
            súťažný odbor 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

            umiestnila na 1. mieste v krajskom kole SOČ a postúpila do celoštátneho kola SOČ


            Kristína Viglaská
            s prácou na tému
            Náučný chodník Lipovník - Brzotínske skaly
            súťažný odbor 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

            umiestnila na 2. mieste v krajskom kole SOČ a postúpila na celoštátne kolo SOČ


            Marc Milian
            s prácou na tému
            Nedostatky v oblasti pozemných komunikácií
            súťažný odbor 09 Strojníctvo, hutníctvo a doprava

            umiestnil na 3. mieste v krajskom kole SOČ

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2018/2019

             
            Erik Olejník
            s prácou na tému
            Možnosti zviditeľnenia banského náučného chodníka pomocou geocachingu
            súťažný odbor 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

            umiestnil na 5. mieste na celoštátnom kole SOČ a na 2. mieste v krajskom kole SOČ

             

            Zuzana Moravanská
            s prácou na tému
            Generácia Z
            súťažný odbor 01 Problematika voľného času

            umiestnila na 2. mieste v krajskom kole SOČ a postúpila na celoštátne kolo SOČ


            Juraj Bobka
            s prácou na tému
            Móda, ktorá šetrí životné prostredie
            súťažný odbor 05 Životné prostredie, geografia, geológia

            umiestnil na 1. mieste v krajskom kole SOČ a postúpil na celoštátne kolo SOČ


            Sabína Čobádiová
            s prácou na tému
            Novinky v leteckej doprave
            súťažný odbor 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

            umiestnila na 3. mieste v krajskom kole SOČ

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2017/2018

             
            Lucia Tóthová
            sa s prácou
            Bloger ako práca
            (v odbore č. 15)

            umiestnila na 1. mieste v krajskom kole SOČ a postúpila do celoštátneho kola.


            Krisztína Zalcerová
            sa s prácou
            Mediálny multitasking
            (v odbore č. 1)

            umiestnila na 2. mieste v krajskom kole SOČ a postúpila do celoštátneho kola.

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2016/2017

             
            Scarlett Krajliková
            sa s prácou
            Vnímanie a skúsenosti s korupciou v Rožňave v porovnaní so zvyškom Slovenska
            (v odbore č. 15 Ekonomika a riadenie)

            umiestnila na 2. mieste v krajskom kole SOČ a postúpila do celoštátneho kola.

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2015/2016

             
            Martina Szaniszlóová
            sa s prácou
            Študent strednej školy ako dobrovoľník
            (v odbore č. 01 Voľný čas)

            umiestnila na 3. mieste v krajskom kole SOČ


            Branislav Očkaik
            sa s prácou
            Návod na lacné cestovanie
            (v odbore č. 08 Cestovný ruch, hoteliérstvo a gastronómia)

            umiestnil na 3. mieste v krajskom kole SOČ


            Martin Vajzer
            sa s prácou
            Čím je ovplyvnené naše nakupovanie?
            (v odbore č. 15 Ekonomika a riadenie)

            umiestnil na 3. mieste v krajskom kole SOČ

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2014/2015

             
            Michal Vester
            sa s prácou
            Time manažment stredoškoláka
            (v odbore č. 01 Voľný čas)

            umiestnil na 1. mieste v celoštátnom kole SOČ

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2013/2014

             
            Lucia Kalinková
            sa s prácou
            Adrenalínové atrakcie
            (v odbore č.08 - Hoteliérstvo, cestovný ruch, gastronómia)

            umiestnila na 1. mieste v krajskom kole
            a postúpila do celoštátneho kola

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2011/2012

             
            Bianka Harsányiová
            sa s prácou
            Majú ľudia strach pred lietaním?
            (v odbore č.08 - Hoteliérstvo a cestovný ruch)

            umiestnila na 1. mieste v krajskom kole
            a zúčastnila sa aj celoštátneho kola

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2009/2010

             
            Martin Homola
            sa s prácou
            Podnikateľský plán - Homola Computers s.r.o.
            (v odbore č.15 - Ekonomika a riadenie)

            umiestnil na 1. mieste v krajskom kole
            a zúčastnil sa aj celoštátneho kola

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2006/2007

             
            Michal Ondrejčík
            sa s prácou
            Hospodárska blokáda Podnesterska
            (v odbore č.8 - Politológia, prírodné vedy, EÚ, geografia)

            umiestnil na 1. mieste v krajskom kole a na 1. mieste v celoštátnom kole


            Jana Švarcová
            sa s prácou
            Múzeum gemerskej dediny
            (v odbore č. 16 - Kultúra, umenie, umelecká tvorba, odevná tvorba)

            umiestnila na 3. mieste v krajskom kole.

             

             
            Úspechy SOČ v školskom roku 2005/2006

             
            Michal Ondrejčík
            sa s prácou
            Aspekty Podnesterskej Moldavskej republiky a riešenie jej bezprostredných problémov
            (v odbore č.8 - Politológia, prírodné vedy, EÚ, geografia)

            umiestnil na 1. mieste v krajskom kole v Košiciach
            a na celoštátnom kole v Modre získal zvláštne ocenenie.


            Jana Švarcová
            sa s prácou
            Nezabudnime na zabudnuté
            (v odbore č. 16 - Kultúra, umenie, umelecká tvorba, odevná tvorba)

            umiestnila na 2. mieste v krajskom kole v Košiciach
            a postúpila do celoštátneho kola.